Proiecte și burse în derulare


Lista studenților finanțați cu bursă specială pentru activitatea științifică 2017-2018

Nr.crt. Student bursier Coordonator științific Nivelul de studii
Facultatea de Biologie și Geologie
 1 Balázs Zoltan Robert Șef lucr. dr. Podar Dorina Master I
 2 Daubner Timea-Ingrid Conf. dr. Pap Peter Laszlo Master I
3 Galea Diana Șef lucr. Podar Dorina Master I
4 Oltean Gelu Prof. dr. Filipescu Sorin Licență III
5 Cosma (Marat) Andreea-Rebeca Șef lucr. dr. Tamaș Tudor Master II
6 Varga Viktor Jamos Conf. dr. Tamaș Călin Gabriel Licență IV
7 Andrii Mădălina-Paula Conf. dr. Tamaș Călin Gabriel Master I
Facultatea de Business
8 Popa Andrada Ioana Lect. dr. Coroș Monica Maria Licență III
9 Borza Horațiu Vasile Prof. dr. Cosma Smaranda Licență II
10 Pârvu Iuliana Nicoleta Asist. dr. Fleșeriu Cristina Licență II
Facultatea de Chimie și Inginerie Chimică
11 Saszet Kata CS II dr. Pap Zsolt Master II
12 Gal Cristian Andrei Prof. dr. Paizs Csaba Master II
13 Bordea Diana-Monica Lect. dr. Bencze Laszlo Csaba și Filip Alina Master I
Facultatea de Drept  
14 Ioan George Cristian Lect. dr. Golub Sergiu Licență IV
Facultatea de Fizică
15 Hada Alexandru-Milentie Prof. dr. Aștilean Simion Master I
16 Bălan Cristina Conf. dr. Baia Monica Master I
Facultatea de Geografie
17 Sabău Daniel Andrei Conf. dr. Șerban Gheorghe Master II
 18 Ciocan Iuliana Livia Conf. dr. Man Titus Cristian Master I
Facultatea de Istorie și Filosofie  
19 Paic Sebastian Prof. dr. Bărbulescu Constantin Licență II
20 Kedves Tamas-Robert Asist. dr. Fodor János Master I
21 Popescu Luminița Andreea Conf. dr. Sima Ana-Victoria Master I
22 Rusu Cătălin Prof. dr. Baumgarten Alexander Master II
23 Benzar Gheorghe Prof. dr. Bolovan Ioan Master II
24 Păcuraru Cantemir-Cristian Prof. dr. Ivan Adrian Liviu Master I
Facultatea de Litere  
25 Melnic Vlad Conf. dr. Moldovan Rareș Master II
26 Peterfi (Melnic) Diana-Cerasela Conf. dr. Moldovan Rareș Master II
27 Gârdan Alexandra-Daiana Conf. dr. Teutișan Călin Master II
28 Márton-Simon Anna Conf. dr. Szabó Levente Master II
29 Schmidt Christinne Prof. dr. Pamfil Alina Master I
Facultatea de Matematică și Informatică
30 Nistor Sergiu Cosmin Lect. dr. Dărăbanț Adrian Sergiu Master I
31 Briciu Anamaria Lect. dr. Lupea Mihaiela Master II
32 Marc Casian-Nicolae Prof. dr. Czibula Gabriela Licență III
33 Rusu Cosmin-Ionuț Prof. dr. Czibula Gabriela Licență III
34 Orzan Alexandru Prof. dr. Popovici Nicolaie Licență III
Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației
35 Petruț Alina Lect. dr. Matu Silviu Master II
36 Costin Mădălina Ruxandra Lect. dr. Ștefan Simona Master I
37 Canache Miruna-Gabriela Lect. dr. Cândea Diana Licență III
 38 Tofan Denise-Christa Prof. dr. Dobrean Anca/ Lect. dr. Mogoașe Cristina Master II
 39 Muntean Arcadius Florin Prof. dr. Opre Nicolae Adrian Master I
 40 Dolha Tiberiu Lect. dr. Balazsi Robert/ Lect. dr. Heilman Renata Master I
 41 Sălajean Victor Lect. dr. Matu Silviu Master II
 42 Pop Gabriela Viorela Lect. dr. Matu Silviu Master I
 43 Pop Doris Conf. dr. Cristea Ioana Alina Master I
 44 Florean Ionuț Stelian Lect. dr. Păsărelu Costina-Ruxandra Master II
45 Vois Diana Asist. dr. Damian Lavinia Master I
46 Marinica Bianca Valentina Lect. dr. Negru-Subțirică Oana Master I
Facultatea de Sociologie și Asistență Socială
47 Onița Oana Lect. dr. Simionca Anca Master II
48 Todor Marcela Roxana Conf. dr. Rudolf Poledna Master II
49 Mironica Marina Lect. dr. Petrovici Norbert Master I
50 Martelli Maria Mirela Lect. dr. Gog Sorin Master I
Facultatea de Știința și Ingineria Mediului
51 Ghiorghiu Eduard-Gabriel Conf. dr. Brișan Nicoleta Master II
 52 Herghelegiu Mihaela Cătălina Conf. dr. Beldean-Galea Mihail Simion Master IV
Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor
53 Zdrobău Andreea Prof. dr. Silaghi Gheorghe  Cosmin Licență III
Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării 
54 Palade Ioana Prof. dr. Cherecheș Răzvan Master I
 55 Gheorghiu Tudor Lect. dr. Burean Toma Licență III
56 Brînzac Monica Georgiana Prof. dr. Cherecheș Răzvan Licență II
57 Bican Flavia-Teodora Conf. dr. Balogh Marton Master II
58 Ionașcu Valeria Prof. dr. Cherecheș Răzvan Licență II
Facultatea de Teatru și Televiziune
 59 Dumitru-Dima (Matei) Cosmin Prof. dr. Hathazi Andras Master II
Facultatea de Teologie Ortodoxă
 60 Mucichescu Paul Andrei Lect. dr. Moș Grigore-Dinu Licență IV

 

Arhivă

Lista candidaților finanțați cu bursă de performanță științifică în anul universitar 2016-2017
Lista candidaților finanțați cu burse de performanță științifică în anul universitar 2015-2016
Lista candidaților finanțați cu burse de performanță în anul universitar 2014-2015
Lista candidaților finanțați cu bursă de performanță științifică în anul universitar 2013-2014