Loading Evenimente

Evenimente viitoare

Evenimente List Navigation

29.03.2019

Întâlnirile beneficiarilor burselor speciale pentru activitatea științifică din cadrul Colegiului Virtual de Excelenţă al STAR-UBB

29.03.2019 @ 10:00 am - 12:00 pm
+ Harta Google

Universitatea Babeș-Bolyai, Institutul de Studii Avansate în Știință și Tehnologie al Universității Babeș-Bolyai (STAR-UBB) și Consiliul Științific al UBB organizează Află mai mult »

29.03.2019 @ 1:00 pm - 3:30 pm
sala Farkas Gyula 5/II, Clădirea Centrală a UBB