Migration, Social Change, and the Early Decline in the United States Fertility

25.04.2024 @ 2:00 pm - 3:00 pm

Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor vă invită la prezentarea susținută de Dna. Stefania Marcassa, CY Cergy Paris University. Evenimentul se desfășoară  în cadrul sesiunii de primăvară a Cluj Economics and Business Seminar Series (CEBSS).

CEBSS, inițiat și coordonat de către prof.univ.dr. Cristian Litan, reprezintă un forum pentru dezbaterea și difuzarea rezultatelor cercetărilor științifice. Seria de seminare contribuie în mod semnificativ și distinctiv la creșterea valorii adăugate științifice, având un impact relevant asupra cunoștințelor, educației și practicilor din domeniul economiei și al afacerilor.

Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor, sala 120 si platforma Zoom